Najlepsze produkty na powiększanie piersi

Najlepsze produkty na powiększanie piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Alternatywy dla operacyjnego powiększania biustu

Dla tych, którzy chcą jak najszybciej zobaczyć rezultat w postaci pięknych I dużych piersi najodpowiedniejsza będzie operacja wszczepienia implantów - kosztowna i  - co tu kryć – bolesna. Dla tych jednak, którzy na rezultat mogą trochę poczekać polecane są metody alternatywne, nie dające może spektakularnych efektów, ale pozwalające na powiększenie piersi w sposób dużo bardziej bezpieczny i zupełnie bezbolesny. Poniżej prezentujemy metody, stanowiące alternatywę dla operacyjnego powiększania biustu.

Kosmetyki

Bardzo ważną częścią dbania o piersi jest ich codzienna pielęgnacja. Do tego celu warto wybrać odpowiedni kosmetyk, który sprawi, że nasze piersi, mimo swojej naturalnej wielkości, będą się prezentowały wspaniale. Taki kosmetyk powinien zapewnić naszym piersiom odpowiednie nawilżenie, a także dobrze je ujędrnić. Dzięki tym zabiegom piersi wydadzą się pełniejsze  i większe. Warto szukać kremów, które mają w swoim składzie substancje wpływające na wielkość piersi. Mogą to być na przykład fitoestrogeny, które działają pobudzająco na żeńskie hormony płciowe – estrogeny.

Zioła i tabletki – czyli o działaniu o wewnątrz

W tym wypadku należy również skupić się na specyfikach posiadających w swoim składzie substancje pobudzające wzrost piersi. Takie tabletki, napary, czy zioła, również bazują na fitoestrogenach, jednak ich ilość jest znacznie mniejsza, więc działają wolniej i są dużo bezpieczniejsze. Oczywiście trzeba pamiętać, że, jak każdy suplement, należy stosować go z umiarem. Wspaniałym kosmetykiem, łączącym w sobie cudowne działanie ziół z wiedzą medyczną jest Breast Actives, którego działanie oparte jest na ziołach, które zostały dobrane tak, aby oddziałując ze sobą wywoływać najskuteczniejsze wyniki. Breast Actives to rewelacyjny zestaw składający się z kapsułek oraz kremu, powiększa piersi w przeciągu kilku tygodni regularnego stosowania preparatu bez potrzeby operacji.

Terapia hormonalna

Czasami nasz biust nie ma zadowalającego nas rozmiaru, ponieważ zachwiana została nasza gospodarka hormonalna. Wtedy warto wybrać się do lekarza ginekologa lub endokrynologa, który za pomocą terapii hormonalnej- tabletek antykoncepcyjnych, wspomoże nasz układ hormonalny, sprawiając, że biust sam zacznie rosnąć. Taką kurację bezwzględnie należy jednak przyjmować pod okiem lekarza, ponieważ nieodpowiedzialne przyjmowanie hormonów może negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie naszego organizmu.

Odpowiednia bielizna

Chcąc cieszyć się pięknym biustem, warto zainwestować w dobry stanik. Odpowiednio dobrany może zdziałać cuda. Najbardziej odpowiednimi staniki dla problemów z małym biustem będą te typu push – up, albo bardotka – optycznie podniosą i powiększą piersi.

Metod, które mogą być dobrą alternatywą dla operacyjnego powiększenia biustu jest wiele. My przedstawiliśmy tylko kilka z nich. To od indywidualnych preferencji i potrzeb zależy, na którą kobieta się zdecyduje.

Zobacz ranking najlepszych produktów na powiększanie piersi