Najlepsze produkty na powiększanie piersi

Najlepsze produkty na powiększanie piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Ćwiczenia na powiększenie biustu

Piersi są największym atrybutem kobiecego piękna. Niestety, niewiele jest kobiet, które są naprawdę zadowolone z ich wyglądu. Najczęstszymi problemami są zazwyczaj niewystarczający rozmiar, a także brak jędrności. Zarówno z pierwszym, jak i drugim łatwo można poradzić sobie samemu za pomocą kilku prostych ćwiczeń. Jednak trzeba pamiętać, że aby przyniosły one pożądany efekt, trzeba pamiętać o regularnym ich wykonywaniu. Dzięki tym ćwiczeniom w naturalny sposób wzmocnimy klatkę piersiową, spalimy nadmiar tłuszczu, uelastycznimy warstwy mięśni piersiowych i przede wszystkim poprawimy rozmiar. Stanie się tak za sprawą mięśni piersiowe, które odpowiednio wzmocnione uwydatnią kształt piersi i uniosą je ku górze.

Poniżej przedstawiamy propozycje ćwiczeń, podzielonych na trzy zestawy, wykonywanych w partiach od 10 do 15 powtórzeń.

Ćwiczenie 1

Ustawiamy się  od ściany w odległości 1 do 2 metrów. Przykładamy dłonie do ściany, ustalamy szerokość ramion na wysokości barków. Następnie zginamy łokcie i powoli zbliżamy całe ciało do ściany.  Zatrzymujemy się w pozycji, gdy ramiona znajdują się równolegle do ściany. Utrzymujemy tę pozycję przez trzy sekundy, po czym powoli wracamy do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie 2

Kładziemy się na plecach na ławeczce gimnastycznej z hantelkami w każdej ręce. Musimy pamiętać, że ramiona powinny być cały czas wyprostowane, a ręce ułożone wzdłuż linii ciała, dłonie skierowane ku górze. Następnie zginamy lekko łokcie i  prostujemy ręce, tak aby dłonie znajdowały się na wysokości oczu. Pozostajemy w tej pozycji trzy sekundy. Następnie zginamy łokcie i wracamy do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie 3

Kładziemy się na podłodze w pozycji na brzuchu. Dłonie umieszczamy pod ramiona. Następnie zginamy kolana, krzyżujemy nogi i podnosimy tułów do góry na rękach, cały czas pozostając na kolanach. Mocno napinamy ręce, plecy i mięśnie brzucha. Wytrzymujemy w tej pozycji około trzech sekund, po czym opuszczamy tułów i wracamy do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie 4

Leżymy  na podłodze z  twarzą uniesioną do góry, podnosimy ramiona na wysokość barków. Wykonujemy po kilka powtórzeń, z hantlami w dłoniach, po czym wracamy do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie 5

Stoimy ze złączonymi dłońmi na wysokości barków. Staramy się odpychać jedna rękę od drugiej przez około 5 sekund.

Ćwiczenie 6

Leżymy na macie lub na podłodze, używamy obydwu rąk. Podnosimy hantle do góry, pamiętając, by były one proste w łokciach. Opuszczamy w dół, na przemian kładąc lewą rękę za prawe ramię a prawą za lewe.

Breast Actives  - naturalny sposób na poprawę wyglądu piersi.

Oczywiście chcąc odnieść sukces, nie należy zatrzymywać się tylko na ćwiczeniach. Warto również wspomóc efekt ich działania za pomocą naturalnego i skutecznego środka, którego działanie zostało potwierdzone badaniami i opinią zadowolonych klientów. Takim produktem, który spełnia wszystkie kryteria jest Breast Actives. Jest to specyfik, który składa się tylko z naturalnych komponentów, całkowicie bezpiecznych i stosowanych od stuleci. Składniki w nim wykorzystane są pochodzenia roślinnego, dlatego nie wpływają na stan naszego zdrowia, a mogą w znaczny sposób wpłynąć na nasze samopoczucie, kiedy zobaczymy widoczną poprawę w rozmiarze piersi i ich wyglądzie. Może to nastąpić już po kilku tygodniach regularnego stosowania preparatu.

Jeżeli będziemy stosowali się do ćwiczeń i wykorzystamy naturalne moce drzemiące w Breast Actives, na pewno będziemy zadowoleni z wyglądu i kształtu naszych piersi.

Zobacz ranking najlepszych produktów na powiększanie piersi