Najlepsze produkty na powiększanie piersi

Najlepsze produkty na powiększanie piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Dieta na powiększenie piersi

Niewiele kobiet zadowolonych jest z wielkości swoich piersi. Większość twierdzi, że jest on za mały i szuka sposobów, aby zmienić tą sytuację. Oczywiście nie decydują się one od razu na operacje powiększania biustu, ale szukają alternatywnych sposobów, które poprawia wygląd i wielkość piersi. Jednym z takich nieinwazyjnych sposobów powiększania piersi może być... dieta. Oczywiście nie daje ona takich rezultatów jak operacja kosmetyczna, ale na pewno daje widoczne efekty.

Jaką dietę warto zastosować?

Trzeba sobie przede wszystkim uzmysłowić, że kobiece piersi zbudowane są z tkanki tłuszczowej, zatem, aby zapewnić  naszym piersiom odpowiedni rozmiar, trzeba przede wszystkim uzupełniać tłuszcze. Nie wolno również zapominać, że odpowiedni poziom tłuszczów w organizmie kobiety wpływa również na jej gospodarkę hormonalną – szczególnie na poziom estrogenu. A jak powszechnie udowodniono, to hormony mają niewątpliwy wpływ na wielkość i strukturę piersi.

Warto również uzupełniać dietę w fitoestrogeny, czyli hormony znajdujące się w roślinach. Fitoestrogeny nie mają zasadniczego wpływu na wielkość piersi, ale mają pośredni – przyczyniają się do pobudzania do pracy estrogenów – hormonów żeńskich.

Fitoestrogeny – gdzie ich szukać?

Bogactwo fitoestrogenów odnajdziemy w soi i jej przetworach. Godnym polecenia będzie zapewne mleczko sojowe, mąka sojowa, wszelkiego rodzaju desery, których składnikiem jest soja, a także serek tofu. Nie należy jednak spożywać zbyt dużych ilości soi w okresie ciąży i karmienia piersią.

Dodatkowo, jeśli pragniemy powiększyć biust za pomocą fitoestrogenów, pamiętajmy w codziennym jadłospisie o groszku, fasoli, orzechach, siemieniu lnianym, produktach zbożowych, a także zielonej herbacie.

Aby jednak dieta wpływała na stan i wielkość naszych piersi musi być ona stosunkowo tłusta. Ale uwaga. Zbyt duża ilość tłuszczu w organizmie może niekorzystnie wpływać na nasz układ krwionośny, a także na powiększenie się ud czy pośladków. Trzeba ją zatem stosować z rozsądkiem i umiarem.

A która z diet będzie najbardziej odpowiednia?

Jedną z polecanych do tego celu jest optymalna dieta doktora Kwaśniewskiego. Dieta zawiera bogactwo zdrowych kwasów tłuszczowych, które znajdziemy w migdałach, rybach, czy oliwie z oliwek. Dodatkową zaletą diety jest dostarczenie organizmowi dużych ilości białka, które pozwalają poradzić sobie z nadmiarem tłuszczu, a mało węglowodanów, które powodują wzrost masy ciała.

Suplementy diety

Jeśli jednak chcemy dodatkowo wspomóc proces wzrostu piersi, warto zastosować odpowiednią suplementację. Godnym polecenia produktem suplementacyjnym może być Breast Actives -  zestaw składający się z kapsułek oraz kremu, który powiększa piersi.

Składniki Breast Actives to zioła, które swoim działaniem przypominają żeński estrogen. Ich działanie prowadzi do zatrzymania większej ilości płynów w piersiach, a w rezultacie do zwiększenia ich rozmiaru. Połączenie diety i odpowiedniej suplementacji może dać naprawdę wspaniałe rezultaty. Warto spróbować, zanim zdecydujemy się na cos bardziej inwazyjnego.

Zobacz ranking najlepszych produktów na powiększanie piersi