Najlepsze produkty na powiększanie piersi

Najlepsze produkty na powiększanie piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Kozieradka na powiększenie piersi 

Ziołolecznictwo to bardzo rozwinięty obok medycyny konwencjonalnej sposób leczenia różnych chorób i niedoskonałości. Wykorzystuje się je w kosmetologii, a także jako składnik wspomagający różnego rodzaju leków. Są one również stosowane w terapii powiększania piersi.

Czy sa one skuteczne i bezpieczne dla zdrowia?

Nie przeprowadzono odpowiednich badań , które potwierdzałyby lub zaprzeczały skuteczności czy bezpieczeństwu tych naturalnych darów przyrody. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę, że nie wszystko, co pochodzi z natury jest zdrowe i nie wszystko można bezkarnie stosować. Dlatego należy zachować ostrożność w stosowaniu ich.

W jakiej postaci występują?

Zioła stosowane w powiększaniu piersi występują zarówno w postaci naparów, odwarów czy w postaci konwencjonalnych tabletek.

Jakie zioła stosowane są w terapii powiększania piersi?

Jednym z najbardziej rozpowszechnionych ziół, stosowanych w celu powiększania piersi jest kozieradka. To zioło, które bierze udział w syntezie hormonów anabolicznych, czyli m.in. estrogenów. Niektóre substancje w niej zawarte uważane były za prekursora progesteronu, jednak po wnikliwych badaniach wykluczono tę opinię. Kozieradka jest wykorzystywana w terapii powiększania piersi ze względu na zdolność pobudzania estrogenów.

Z czym sie wiąże przyjmowanie ziela kozieradki?

Oczywiście kozieradka nie pozostaje bez wpływu na nasz organizm. Oprócz powiększenia piersi, ma również kilka skutków niepożądanych. Jednym z nich jest posiadanie potu o tak zwanym „kozim zapachu“. Innym jej niepożądanym działaniem jest wpływ na leki przeciwzakrzepowe i nasilenie ich działania, a także wpływ na mięśniówkę macicy u ciężarnych.

Jakie części kozieradki są uważane za lecznicze?

Surowcami leczniczymi w kozieradkach są: nasiona oraz kwitnące ziele kozieradki.

Jakie właściwości wykazuje kozieradka?

Zioła z kozieradki mają właściwości odżywcze, przeciwzapalne, rozkurczowe, poprawiające nasze ogólne samopoczucie. W wielu krajach świata uważane są za afrodyzjaki. Kozieradka zmieszana z wodą lub alkoholem wspomagają wydolność naszego organizmu. Ekstrakt z kozieradki bogaty jest w fitoestrogen , który ułatwia rozwój sutkowych gruczołów. Ziele kozieradki potrafi powiększyć biust nawet o trzy rozmiary.

Breast Actives – ziołowy sposób na powiększenie piersi

Obok ziela kozieradki bardzo polecanym specyfikiem, opartym na naturalnych składnikach jest Breast Actives, w którego składzie również znajdują się zioła, przypominające swoim działaniem, działanie żeńskiego estrogenu. Zioła te prowadzą do zatrzymania większej ilości płynów w piersiach, co w rezultacie prowadzi do krótkotrwałego zwiększenia ich rozmiaru.

W terapii powiększania piersi warto wykorzystać obydwa sposoby, by mieć pewność, że piersi są takie, na jakich nam najbardziej zależy.

Zobacz ranking najlepszych produktów na powiększanie piersi