Najlepsze produkty na powiększanie piersi

Najlepsze produkty na powiększanie piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym

Marzenia o pięknym i jędrnym biuście ma chyba każda kobieta. Oczywiście wiele z nich podejmuje konkretne działania, by te marzenia urzeczywistnić. Jeśli natura nie okazałą się zbyt łaskawa i nie obdarzyła nas wspaniałym biustem, to możemy to zmienić na kilka sposobów. Jedne są mniej inne bardziej inwazyjne. Jedną z bardziej popularnych metod powiększania biustu jest ta za pomocą kwasu hialuronowego.

Na czym polega zabieg?

Powiększenie biustu za pomocą tej metody polega na podaniu preparatu za pomocą zastrzyku pomiędzy gruczoł piersiowy, a ścianę klatki piersiowej. Preparatem jest kwas hialuronowy, czyli substancja występująca naturalnie w tkance podskórnej, łącznej, skórze i płynie stawowym.

Zastrzyk wykonuje się we wskazane miejsce za pomocą strzykawki i kaniuli. Nie ma konieczności wykonania chirurgicznego cięcia, przez co zabieg uważa się za stosunkowo bezbolesny i bezpieczny. Nie pozostaje również blizna, jak po zabiegu chirurgicznym. W miejscu nakłucia pozostaje tylko punktowy ślad. Nie istnieje konieczność zakładania specjalnego ubrania medycznego, jak po zabiegu inwazyjnym.

Gdzie można wykonać zabieg?

Zabieg może zostać wykonany w gabinecie zabiegowym lub kosmetycznym, a nie , jak w przypadku klasycznej operacji – na sali operacyjnej. Jest on stosunkowo bezbolesny, jednak dla bardziej wrażliwych pacjentek istnieje możliwość podania znieczulenia miejscowego, a czasami krótkotrwałego znieczulenia dożylnego. Nie jest wymagana narkoza.

Jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu waha się od 30 do 90 minut. Po niespełna dwóch godzinach od wykonania zastrzyku pacjentka może wrócić do normalnej aktywności. Należy jednak unikać nadmiernego wysiłku fizycznego.

Jaką profilaktykę stosuje się po zabiegu?

Po zabiegu zakładane są wokół piersi plastry samoprzylepne, które maja za zadanie zapobieganie przemieszczania się podanego materiału. Na piersi można dodatkowo założyć stanik sportowy o jedną miseczkę większy niż pacjentka nosiła przed zabiegiem. W okresie dwóch tygodni od zabiegu zaleca się unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego, a także  silnego uciskania piersi.

Jak długo widać efekty?

Piersi pozostają „pełne” przez około dwa lata, po tym czasie następuje zmniejszenie zawartości kwasu o połowę, należy wtedy pomyśleć o podaniu kolejnej dawki preparatu. W celu przedłużenia efektu zaleca się powtórzenie zabiegu z zastosowaniem tylko 50% materiału zużytego w czasie pierwszego zabiegu.

Jaki jest koszt zabiegu?

Cena zabiegu jest obliczana indywidualnie dla każdej pacjentki. Przyjmuje się, że zależy on ilości zużytego preparatu, którego cena waha się od 630 złotych za 10-mililitrową ampułkę. W czasie zabiegu jednorazowo do jednej piersi można wstrzyknąć od 60 do 100 ml preparatu.

Jakie są  możliwe powikłania?

Ponieważ nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania tej metody ze względu na jej „naturalność” nie istnieją również powikłania. Jedynym możliwym, może być uszkodzenie w czasie nakłucia małych naczyń krwionośnych. Powiększenie biustu ta metoda jest naturalne, bezbolesne, dlatego zyskuje sobie ona wśród grona zainteresowanych coraz większą popularność.

Bezpieczna alternatywa

Jeśli jednak nie jesteś przekonana co do tej metody, możesz wypróbować bardziej naturalny, a mniej inwazyjny sposób. Breast Actives to najskuteczniejszy i maksymalnie bezpieczny sposób na powiększenie piersi bez potrzeby kosztownych wizyt u lekarza. Składniki Breast Actives to  zioła, które swoim działaniem przypominają żeński estrogen i prowadzą do zatrzymania większej ilości płynów w piersiach, co w rezultacie prowadzi do krótkotrwałego zwiększenia ich rozmiaru.

Warto oczywiście w trosce o piękne piersi zastanowić się, która z metod bardziej do nas przemawia i nam odpowiada.

Zobacz ranking najlepszych produktów na powiększanie piersi